2018-02-21; 3:12 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 14422630
Šiandien apsilankė: 732
Dabar naršo: 123 
 
Marijampolėje įgyvendintas projektas

Š. m. birželio 19 – 23 dienomis, Marijampolėje įgyvendintas projektas „Developing Our Good Vibes“ („Kuriant mūsų gerąsias emocijas“). Miestų partnerystės projekte dalyvavo 255 piliečiai: po 79 dalyvius iš Marijampolės (Lietuva) ir Suvalkų (Lenkija), 27 dalyviai iš Kekavos (Latvija), po 11 dalyvių iš Lorcos (Ispanija), Iasi (Rumunija), Berlyno (Vokietija), Paryžiaus (Prancūzija) bei 26 dalyviai iš Talino (Estija). Projektas finansuotas Europos Sąjungos programos „Europa piliečiams lėšomis“.

Pirmoji projekto diena buvo skirta pristatyti visą projektą, programą „Europa piliečiams“ bei dalyvauti darbo grupėse bei diskusijos apie Europai kylančius iššūkius.

Antroji diena buvo skirta aptarti propagandos temą. Įvairių veiklų metu buvo pristatyti propagandos įrankiai ir būdai, diskutuojama, kodėl vietos bendruomenėms itin svarbu suprasti kokie informacijos šaltiniai verčia mus nekęsti vieni kitų ir atsirinkti teisingą informaciją.

Sekančią projekto dieną buvo aptarinėjama konfliktų valdymo tema, kurios metu projekto dalyviai stengėsi suprasti kaip ir iš kur kyla konfliktinės situacijos, pyktis, neapykanta, kaip ir kokias kompetencijas reikia ugdytis kiekvienam piliečiui, kad konfliktinėse situacijose atsidurtų rečiau, o jose atsidūrus žinotų kaip elgtis ir reaguoti.

Ketvirtoji projekto diena buvo skirta kibernetinio saugumo bei informacinių karų temų aptarimui, diskusiją ir situacijos pristatymą atliko Lietuvos krašto apsaugos ministerijos mobilizavimo ir pilietinio pasipriešinimo departamentas.

Paskutinioji projekto diena buvo skirta solidarumo, tolerancijos, įsitraukimo į demokratinius procesus bei dalyvaujamosios demokratijos temoms. Dalvyviai dalyvavo diskusijose ir darbo grupėse apie toleranciją, ksenofobiją, islamofobiją, požiūrį į imigrantus ir daugelį kitų klausimų.

VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ informacija


  

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-01 19:04:26
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus