2017-09-21; 15:15 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13175996
Šiandien apsilankė: 4759
Dabar naršo: 127Pranešimai spaudai
Pasveikintas pasaulio jaunimo galiūnų vicečempionas Martynas Brusokas

Rugsėjo 2–4 dienomis Kanadoje vyko „Ultimate World Strongman“ galiūnų jaunimo pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo marijampolietis galiūnas Martynas Brusokas.

Pirmą varžybų dieną galiūnai dalyvavo trijose rungtyse: padangų vertimo, vilkiko traukimo ir svorio atkėlimo. Martynas buvo nepralenkiamas padangų vertimo rungtyje - ją užbaigė per 36,11sek. (artimiausius varžovus aplenkdamas daugiau nei 17 sek.), o kitose rungtyse buvo atitinkamai penktas ir šeštas. Po pirmos varžybų dienos marijampoliečio rezultatas leido jau turnyrinėje lentelėje užimti penktą poziciją.

Antrą varžybų dieną laukė dvi rungtys - rąsto kėlimo ir svorio laikymo. Dešimt kartų iškėlęs rastą, Martynas užėmė antrąją vietą, o svorio laikymo rungtyje, dėl techninių nesklandumų patyręs nesėkmę, liko devintas. Bendroje įskaitoje Martynas pasislinko į šeštąją poziciją.

Dramatiška kova vyko paskutinę varžybų dieną, nes pirmuosius šešis sportininkus turnyrinėje lentelėje vieną nuo kito skyrė minimali taškų persvara – visi jie pretendavo į prizininkų trejetą. Tačiau visose likusiose trijose rungtyse Martynas Brusokas demonstravo fantastiškus rezultatus – estafetėje ir akmenų sukėlimo rungtyje Martynas neturėjo lygių, o karučio vežime užėmė antrą vietą. Surinkęs 59,5 taško, jis tapo pasaulio jaunimo galiūnų vicečempionu! Martyną aplenkė tik anglas Paulas Smithas (63.5 tšk.), trečias liko kanadietis Wesley Moose'as (56,5 tšk.).

Su šiuo puikiu pasiekimu M. Brusoką pasveikino ir Marijampolės savivaldybės laikinoji merė Irena Lunskienė: „Mes be galo didžiuojamės tokiu pasiekimu, savo krašto garsinimu ir sveikiname su šia pergale ne tik Martyną, bet ir jo įkvėpėją tėtį Saulių Brusoką. Abiems linkime sėkmės ir dar daugiau pergalių šiame kelyje garsinant Marijampolę“.


Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Černauskaitės nuotraukos

 Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus