2018-02-21; 3:15 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 14422672
Šiandien apsilankė: 774
Dabar naršo: 75 
 
Pranešimai spaudai
Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijai vadovauja nauja direktorė

Vasario 1 d. Savivaldybės mero pavaduotojas, atliekantis mero pareigas, Povilas Isoda kartu su Švietimo skyriaus vedėja Asta Vazniene Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos kolektyvui pristatė naują direktorę Gražiną Jakovickienę. Tai buvo pirmoji jos, kaip šios švietimo įstaigos direktorės, darbo diena.

Sprendimas konkursą laimėjusią G. Jakovickienę paskirti į šios progimnazijos direktorės pareigas buvo priimtas sausio 29 d. Marijampolės savivaldybės tarybos posėdyje.

Mero pavaduotojas P. Isoda pasidžiaugė, jog į šias pareigas atrinkta edukologijos ir psichologijos išsilavinimą bei didelę patirtį švietimo srityje turinti ir puikiai mokyklos bendruomenės problemas suprantanti specialistė. Jono Totoraičio progimnazijos kolektyvui P. Isoda linkėjo darnaus darbo, susiklausymo ir puikių rezultatų, o naujajai direktorei - sklandaus vadovavimo.

„Ateinu į šias pareigas pasirengusi kartu siekti geriausių darbo rezultatų draugiškame, kompetentingame ir siekiančiame tobulėti kolektyve. Esu pasirengusi atviram pokalbiui ir diskusijoms, kad ieškodami geriausių sprendimų siektume darnos, susiklausymo ir įgyvendintume mokyklos bendruomenės išsikeltus tikslus“, – dėkodama už sveikinimus kalbėjo G. Jakovickienė.

G. Jakovickienė 1994 metais baigė Vilniaus pedagoginį institutą ir įgijo vidurinės mokyklos rusų kalbos ir literatūros ir psichologijos mokytojo kvalifikaciją, prilygintą magistro kvalifikaciniam laipsniui. 1996 m. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo socialinių mokslų magistro kvalifikacinį laipsnį bei gimnazijos psichologo kvalifikaciją, 2014 m. baigė Vilniaus universiteto psichologijos studijų programą, įgydama psichologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Pedagoginę veiklą G. Jakovickienė pradėjo 1994 m. Marijampolės Petro Armino pagrindinėje mokykloje kaip psichologė ir dirbo iki 2017 metų. Nuo 1998 m. iki 2002 m. dirbo Marijampolės 5-osios vidurinės mokyklos psichologe, nuo 2000 m. iki 2001 m. – VšĮ Socialinės pagalbos centro psichologe, nuo 2001 m. iki 2018 m. sausio mėn. – Marijampolės kolegijos lektore, Edukologijos ir psichologijos katedros vedėja. Jos pedagoginio darbo stažas – 21 metai.


Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

       


Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus