2018-01-16; 11:16 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 14181046
Šiandien apsilankė: 3174
Dabar naršo: 98 
Pranešimai spaudai
Dalelė gerumo slaugomiems žmonėms

Tradiciškai prieš šv. Kalėdas Marijampolės savivaldybės atstovai aplanko žmones, kurie dėl senatvės ir negalios šventes sutinka slaugos įstaigoje nepakildami iš lovos. Gruodžio 22-ąją Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Slaugos ir palaikomojo gydymo bei Socialinės globos skyrius aplankė Marijampolės savivaldybės tarybos nariai Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, komiteto narys Artūras Visockis, šios įstaigos stebėtojų tarybos pirmininkas Jonas Grabauskas, Savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė ir Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Roma Brazauskienė. Savivaldybės atstovai padėkojo skyrių kolektyvams už sunkų triūsą rūpinantis sergančiais žmonėmis, palinkėjo gražių švenčių ir sėkmingų artėjančių naujų metų. Svečiai darbuotojams įteikė saldžias dovanas, o slaugomiems ligoniams išdalijo Šv. Jono Pauliaus II parapijos klebono Mariaus Rudzinsko parūpintas dovanas - tradicinius kalėdaičius ir žvakeles su prasmingu užrašu „Gerumas mus vienija".

„Jūsų rankos dažnai būna paskutinės, kurios prisiliečia prie išeinančio žmogaus", - jausmingai kalbėjo komiteto pirmininkas A. Kirkliauskas, dėkodamas medikams už darbą. Jo kolega A. Visockis pasidžiaugė, kad Marijampolės savivaldybėje veikia sukurta gera socialinių įstaigų infrastruktūra, kuriai Taryba ir toliau teiks didelį dėmesį. Jam pritarė ir Tarybos narys J. Grabauskas. Departamento direktorė D. Pankauskienė prisiminė, kaip ši struktūra buvo kuriama, statoma kaip pastatas - „plyta ant plytos". PSPC vyriausioji gydytoja Regina Čiuplevičienė padėkojo kolektyvui, kurio didžioji dalis yra moterys, už darbą ir linkėjo būti laimingoms, nes tada visi aplinkui būna laimingi. Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus vedėja Erika Aida Gudienė, dėkodama svečiams už prieššventinį dėmesį, teigė, kad dirba su daugeliu savivaldybių, bet nė viena neteikia tiek daug reikšmės šiai sričiai. „Nė viena nesirūpina savo žmonėmis taip, kaip Marijampolės savivaldybė. Nuolat esame aprūpinami nauja funkcine technika. Ir dabar skyriuje keičiamos durys iš savivaldybės skirtų resursų", - sakė ji. Šiuo metu skyriuje yra 84 ligoniai, kuriais rūpinasi 53 personalo darbuotojai, tarp kurių tik vienas vyras - kinezistas.

Gera atmosfera tvyroja ir aplankytame 2015 m. įkurtame Socialinės globos skyriuje, nors čia su sunkia negalia įsikūrę 24 žmonės, jiems dirba 13 personalo darbuotojų.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukosAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus